MENU
Aktuality Callaway 2018 - máme 2 vítěze

Callaway 2018 - máme 2 vítěze

Jak již tradičně se na hřišti Kunětická Hora sešli hráči i hráčky z Čech i Slovenska všech mládežnických kategorií na prvním významném turnaji sezóny. Národní kvalifikace na IMG Academy Junior World Golf Championship by Callaway, kde vítězové jednotlivých kategorií dostanou pozvánku na celosvětové finále do kalifornského San Diega.
Hřiště, i přes nadstandardně teplé počasí, díky větru, mnohočetným bunkerům a těžce hratelným greenům, všem 145 zúčastněným hráčům hru příliš neusnadnilo.
Z našeho klubu se turnaje zúčastnilo 9 hráčů a hráček. Dílčího úspěchu v podobě dosažení cutu uspěli: David Rozlivek, Jakub Pěč, Kryštof Strýček a Denis Beran.
Nejůspěšněji reprezentovali náš klub Daník Hlaváček a Kuba Janda.
Daník potvrdil letošní výbornou formu, zvládl zejména skvěle větrný druhý den, kdy soupeřům odskočil. Svůj náskok si ve finále ohlídal a svou kategorii s přehledem ovládl.
Kuba naopak po zakolísání ve druhém kole zahrál ve finálový den absolutně nejlepší kolo turnaje 69 (-3) a dosáhl tím i nejnižšího score všech hráčů. To mu zajistilo vítězství ve své kategorii.

Oběma vítězům velká gratulace a tento výkon je příslibem do blížícího se turnaje Národní tůry mládeže na Zbraslavi.

  

Greensgate

© Greensgate 2019, Design by Beneš & Michl