MENU
Aktuality Extraliga družstev mužů a žen v Sokolově

Extraliga družstev mužů a žen v Sokolově

O uplynulém víkendu se v Sokolově konala extraliga družstev mužů a žen. Na nelehkém západočeském hřišti se hrála úvodní dvě kola, která byla stížena silným větrem a ve druhém kole i tropickým vedrem. Druhé kolo hráli hráči bezmála 6 hodin. Naše družstva vstoupila do soutěže rozpačitě. Muži se ve druhém kole výrazně vzepjali a poskočili na druhé místo. Družstvo žen bylo od počátku poznamenáno komplikacemi se sestavou, díky kterým po dvou kolech zůstáváme v sestupové zóně.

Nejlepší výkon z našich předvedl Kryštof Strýček, který vyhrál kvalifikaci. V prvním kole se blýskl Petr Hrubý, který přinesl jediný výsledek pod par v prvním kole. V ženách zaslouží pochvalu za druhé kolo Terka Keltyčková.

Náš klub reprezentovali: Kryštof Strýček, Petr Hrubý, Lukáš Janda, David Rozlivek, Dan Hlaváček, Vlasta Miler, David Soukup, Terka Koželuhová, Paťa Macková, Aneta Soukupová, Nela Martináková,  Terka Ke ltyčková a Tina Davídková. Trenérem a kapitánem byl Jan Mergl. Všichni věříme, že druhý díl ligy, který se koná koncem července v Telči přinese více radosti!

Výsledky zde >>> https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/ziskane-body-z-turnaje?tournamentId=561136837


Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl