MENU
Aktuality Finále mistrovství družstev mládeže

Finále mistrovství družstev mládeže

Vrchol týmové sezóny si naše žákovská a dorostenecká družstva zahrála ve dnech 15.-17.8.na finálovém turnaji na hřišti Golf klubu v Berouně. Na výborně upraveném hřišti počasí hráčům celkem přálo ,pouze druhý den provázely hru mírné přeháňky a start závěrečného kola byl odložen kvůli ranní mlze.
 Golf Club Greensgate reprezentovala tři družstva :dívky do 18let,chlapci do 18let a smíšené družstvo do 14let.
 Dívčí družstvo ve složení :Tereza Keltyčková ,Aneta Soukupová a Andrea Apolínová nastoupilo bez svých dvou nejlepších hráček Terezy Koželuhové(zahraniční turnaj) a Tiny Davídkové(nemoc) a obsadilo konečné 9.místo.Vyrovnaný a velmi dobrý výkon podala Tereza Keltyčková .
 Naši nejmladší nastoupili v sestavě :Lukáš Janda, Dan Hlaváček ,Nela Martináková,Jakub Janda a Tomáš Würfl.Už od prvního dne bylo zřejmé ,že délka hřiště z červených odpališť ,nový model soutěže a složení týmu zvýhodňují mužstva s většinovým dívčím zastoupením.
 Náš tým nakonec skončil na 6.místě,když se před ním umístily 4 týmy,které se opíraly výhradně o výsledky svých žákyň.Z hráčů potěšil výkon Jakuba Jandy, svoje si uhráli Dan Hlaváček i Luky Janda.
 Nejžhavějším kandidátem na medaili se stalo družstvo chlapců do 18let nastoupené v sestavě :
 Filip Ráža,Kryštof Strýček ,David Rozlivek,David Soukup,Matyáš Trůka.
 A od prvního dne probíhal velký souboj našeho týmu s věčným rivalem z pražských Hodkoviček o vítězství,který vyvrcholil finálový den napínavým zkráceným kolem na 9jamek (posunutý start ohledně ranní mlhy).Po sečtení výsledků zůstal náš tým pouze o 1ránu za svým soupeřem a tím se potvrdilo ,jak je při takových turnajích každá rána u každého hráče důležitá.Nelepším hráčem družstva byl Kryštof Strýček ,který vyhrál i hodnocení jednotlivců své kategorie. Týmu patří velká gratulace za předvedený výkon a získání stříbrné medaile!!!!