MENU

Greensgate Golf Academy

Golfová akademie pracuje od roku 2011, kdy získala status TCM (Tréninkové centrum mládeže), který uděluje ČGF (Česká golfové federace). Hlavním cílem Greensgate Golf Academy je organizace sportovní činnosti – výuky golfu, děti ve věku 5 – 18 let. Výuka probíhá na tréninkových plochách golfového hřiště v Dýšině a je organizována do jarních (březen – červen), podzimních (září – říjen) a zimních (listopad – únor) období.

V roce 2018 prošlo některou z tréninkových forem akademie více než 150 dětí. V době jejího založení v roce 2011 se účastnilo tréninků pouze 40 dětí.

Sportovní činnost od roku 2017 rozdělujeme do dvou rovin:

  1. výkonnostní
  2. zájmová

Děti výkonnostního golfu jsou rozděleny do několika tréninkových skupin, pro které akademie organizuje pravidelnou tréninkovou činnost.

Pro tyto hráče a hráčky akademie organizujeme vždy na jaře a v zimě zahraniční soustředění. Děti výkonnostních skupin reprezentují akademii na golfových turnajích v ČR i zahraničí a dosáhly v roce 2018 zatím nejlepších výsledků.

K dnešnímu dni má akademie na žebříčcích ČGF 37 hráčů do 18 let, což řadí Greensgate Golf Academy na 1. místo mezi všemi golfovými akademiemi ČR.

 

Děkujeme všem partnerům dětské akademie, kteří podporují naše mladé golfisty

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl