MENU
Aktuality Mistrovství žáků a kadetů na Kunětické hoře

Mistrovství žáků a kadetů na Kunětické hoře

Mistrovství žáků a kadetů na Kunětické hoře -opět medailová sklizeň!!!!
Ve dnech 30.6.-2.7. 2017 proběhla v resortu Kunětická hora vrcholná domácí soutěž jednotlivců. Barvy GC Greensgate hájilo celkem 17hráčů a hráček.
Hřiště bylo ve výborné kondici a v neutichajícím silnějším větru se ukázalo jako velmi náročné .
V soutěži dívek prošla cutem do závěrečného dne jen Tina Davídková v kategorii kadetek a skončila celkově na 7. místě.
U chlapců stejně jako minulý rok v domácím prostředí jsme se v počtu medailí stali nejůspěšnějším klubem.
V soutěži kadetů velmi vyrovnanými výkony a stíhací jízdou v posledním kole obhájil své loňské prvenství Petr Hrubý a potvrdil tím svoji letošní výbornou formu i oprávnění nominace na mistrovství evropy družstev do 18let. Velmi náročně nastaveným cutem prošli ještě Martin Šikoš(10.místo)a Jakub Pěč (11.místo).
U starších žáků si na bednu stoupl Lukáš Janda a ziskem 3.místa si zkompletoval sbírku cenných kovů z národních mistrovství za poslední 3roky. Dan Hlaváček obsadil 12.místo.
U mladších žáků poslední kolo slibovalo veliký souboj 3hráčů , který pro sebe po téměř bez chybném výkonu rozhodl náš Jakub Janda a nakonec s velkým náskokem získal ve svých 11letech nejcennější medaili.
Je jen škoda ,že u starších žáků a kadetů neumožnila Česká golfová federace hru z delších odpališť,ze kterých je hra v těchto kategoriích běžná, což vedlo u určitých jamek ke zbytečnému taktizování a "delší "hráči tím přicházeli o svoje výhody.
Mistrovství ukázalo opět vysokou kvalitu práce naši golfové akademie i špičkové možnosti tréninku poskytované resortem Greensgate.

Všem medailistům patří velká gratulace za úspěšnou reprezentaci!!!

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl