MENU
Aktuality Muži i ženy Greensgate opanovali první dvě kola Extraligy

Muži i ženy Greensgate opanovali první dvě kola Extraligy

Ve dnech 9. - 10.6. se v jihočeském golf resortu Monachus - Mnich konala první dvě kola extraligy družstev mužů a žen.

Na hráče po oba dva dny čekalo tropické počasí a lesnaté technické hřiště. Hřiště bylo i přes úmorná vedra v dobré kondici a takřka připraveno k rekordním výkonům. To se potvrdilo hned v prvním kole, kdy náš Petr Hrubý přinesl 66, tedy -7 !! V ženách mu zdatně sekundovala naše Patricie Macková, která hrála nádherných 68, tedy -5 !! Muži byli i díky dalšímu výsledku pod par, který zahrál Kryštof Strýček, 71 ran -2 na prvním místě a ženy na třetím místě.

Druhý den bylo dusno a zdálo se, že se přižene bouře. Nicméně se tak nestalo a i druhé kolo bylo dohráno bez potíží. K naší radosti muži upevnili vedení na prvním místě a ženy poskočily o dvě příčky výš a jsou také první. Jak mužské, tak ženské družstvo předvedlo ve druhém kole vyrovnané výkony a to byl základ úspěchu.

Věříme, že v následujících bojích v Ostravici a ve finále na Kácově se nám podaří naše umístění ještě vylepšit.

Poděkování patří všem hráčům a členům realizačního teamu: Davidu Soukupovi, Lukáši Jandovi, Davidu Rozlivkovi, Kryštofu Strýčkovi, Petrovi Hrubému, Danu Hlaváčkovi, Nele Martinákové, Tereze Koželuhové, Patricii Mackové a Tině Davídkové. Trenérem teamů byl Jan Mergl, kapitánem Petr Strýček a doprovodem byl populární Honza Šedivec.

Greensgate

© Greensgate 2019, Design by Beneš & Michl