MENU
Aktuality Soustředění Greensgate GC na Penati

Soustředění Greensgate GC na Penati

V letošním roce jsme uskutečnili již páté jarní soustředění naší akademie.

Novinkou byl nejen termín o Velikonocích, ale po třech letech i změna destinace. Letošní kemp se uskutečnil na jednom z nejlepších evropských hřišť, a to na slovenském Penati. Penati je resort, který disponuje skvělými tréninkovými plochami a dvěmi mistrovskými osmnáctkami. Hřiště Legend designoval někdejší hvězdný hráč Jack Nicklaus. Penati je pro jarní přípravu výhodné i díky dobrým klimatickým podmínkám a sezóna zde začíná o několik týdnů dříve, než je tomu u nás.

Na hráče čekal nabitý program, který nezhatilo ani větrné a proměnlivé počasí. Hlavním tématem kempu byl course managment a krátká hra. Trenéři na krátkou hru kladli extrémní důraz. Krátká hra se trénovala každý den 3 hodiny. Hra na hřišti byla pestrá, a to ať už šlo o hru z nejkratších odpališť či power stabelford.

Děti si kemp velmi užily a všechny při závěrečném hodnocení pěly ódy na stav hřiště, místní gastronomii i sympatické ubytování. Golfem nabité čtyři dny skončily nedělním
návratem na Dýšinu ve večerních hodinách.

Sezóna se blíží a my jsme připraveni opět bojovat o nejvyšší příčky ve všech mládežnických soutěžích! Závěrem je třeba poděkovat manageru akademie Petru Strýčkovi za zajištění kempu a trenérům Janu Merglovi a Jiřímu Jandovi za přípravu kempu a odvedenou práci. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za svůj přístup, předvedené výkony a tréninkové nasazení!

Greensgate

© Greensgate 2019, Design by Beneš & Michl