MENU
Aktuality Soustředění Greensgate Golf Academy

Soustředění Greensgate Golf Academy

26. - 31. 3. 2019 Lago di Garda, Itálie

Letos se konal již 6. ročník naší akademie a my se rozhodli vrátit se k osvedčené lokalitě nedaleko jezera Lago di Garda v Itálii. Oproti dřívějším letům se letošní transport změnil z tradičního autobusu za menší mikrobusy a společně s trenéry se do italské Peschiery vydalo celkem 17 hráčů a hráček. 

Resort Paradiso del Garda nabídl opravdu ideální podmínky pro jarní přípravu. Fantastické tréninkové podmínky, úžasné počasí a skvělá gastronimie představovaly ten nejlepší možný základ pro zvládnutí náročného programu, který čekal na hráče. Harmonogram tréninku začínal v 8 hodin a až do 17:30 všichni trénovali rozděleni do skupin dle výkonnosti. A zde se ukázalo, kdo nezahálel a má za sebou poctivivou zimní přípravu. Technické hřiště s malými greeny prověřilo dovednosti každého, přičemž náš kemp se zaměřoval přimárně na krátkou hru. Ta byla i hlavním tématem většiny tréninkových akcí. 

Věříme, že trénink v Itálii položil pevné základy pro novou sezónu, která odstartuje turnajem Faldo Series na Dýšině. Všem hráčům patří velký dík za tréninkové nasazení a disciplínu po celou dobu kempu. Z pohledu trenérů i většiny hráčů byl kemp vyhodnocen jako nejkvalitnější v historii naší akademie.

Greensgate

© Greensgate 2019, Design by Beneš & Michl