MENU
Dětské turnaje Zimní Dýšinský pulec 2019/2020

Zimní Dýšinský pulec 2019/2020

Team Greensgate golf academy pro Vás připravil zimní turnaj Dýšinský pulec, který se bude konat na indoor simulátoru v areálu Greensgate golf and leisure resort Dýšina.

 

Termín :

prosinec - březen

Systém hry :

Hraje se na rány bez vyrovnání HCP. Dívky a chlapci do 12ti let hrají z červených odpališť a chlapci od 12ti let ze žlutých odpališť / dívky - nejkratší odpaliště a chlapci - prostřední odpaliště -> dle řazení na našich plátnech /. Nastavení simulátoru - zákaz užívání mulligan, autoputt - 12 feet / ft.

Každý měsíc je hráč povinnen odehrát 1x hřiště stanovené pro danný měsíc a dosažený výsledek nahlásit na email : jan.mergl@greensgate.cz nebo na telefonní číslo 602 132 755 a doložit jej vyfocenou fotografií monitoru PC u plátna.

Celkové hodnocení :

Každému hráči se započítají do celkového hodnocení nejlepší 3 kola ze 4 odehraných. Celkový výsledek pak tvoří součet těchto 3 kol. Vítězem se stane hráč s nejnižším součtem výsledků.

 

Vybraná hřiště :

Prosinec - Banff Springs

Leden - Pebble Beach

Únor - Spyglass Hill

Březen - Harbour Town

 

Kategorie :

1. HCP 0 - 18 - smíšená

2. HCP 19 - 36 - smíšená

3. HCP 37 - 54 - smíšená

Startovné :

600 kč pro všechny 4 kola, v ceně startovného je poplatek za hru na golfovém simulátoru. Startovné se hradí ihned po potvrzení přihlášky převodem na účet Greensgate golf academy, který Vám bude po přihlášení obratem zaslán

Čas hry :

Každý hráč si zarezervuje svůj startovní čas dle dostupných volných časů na simulátorech. Optimální doba rezervace pro hru dvou hráčů je 2 hodiny na 18 jamek.

Ceny :

Vítěz každé kategorie bude uveden na putovním poháru a obdrží voucher - startovné zdarma na letní Pulce v roce 2020.

Přihlášky : jan.mergl@greensgate.cz

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl