MENU
Aktuality Jarní kemp v Podbořánkách

Jarní kemp v Podbořánkách

 

2. - 5. května 2019

Oblíbené akce naší akademie se zúčastnilo 24 talentovaných hráčů a hráček. Program kempu byl doslova nabitý k prasknutí a jediné, co mohlo být překážkou, byla předpověď počasí. Hrozba v podobě sněžení se naplnila pouze částečně, a to během sobotního odpoledne, které děti strávily přednáškou pravidel. Jinak se podařilo absolvovat celý program a děti si naplno užily krásy místního hřiště, využily všechny tréninkové plochy, soutěžily v dovednostních hrách, golfovém kvízu a skills challenge.

Po skončení golfového programu byl na pořadu dne fotbal, který byl okořeněn utkáním výběru dětí proti trenérům. Utkání skončilo drtivým vítězstvím teamu Old stars v poměru 8:5.

Závěrečný den se počasí umoudřilo a odehrál se turnaj, po kterém následovalo ukončení kempu a předání cen. Vítězem turnaje se stal Mathias Strausswald a nejlepším v krátké hře byl Bóďa Tonka. V Podbořánkách jsme strávili krásné 4 dny, které všem účastníkům přišly vhod před blížící se sezónou. Věříme, že se do Podbořánek vrátíme opět v září!!

Fotogalerie z akce na našem Facebooku :-)

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl